Wydawnictwo

BOGATE DZIECI Przewodnik dla mądrych rodziców

Seria „Inwestuj w siebie” ciągle się poszerza. Tym razem proponujemy bestsellerowy tytuł dla wszystkich rodziców – „Bogate dzieci” autorstwa Toma Corleya, którego znacie z „Nawyków bogatych i biednych”.

To przewodnik dla wszystkich, którzy chcą wieść szczęśliwe i spełnione życie. Szczęście i sukcesy nie są jednak dziełem przypadku. Wymagają pomocy innych. Wymagają mentorów. A największy wpływ na nasze życie mają rodzice. To oniprzyczyniają się do naszego rozwoju, uczą strategii odnoszenia sukcesów i programują nas do udanego życia, budując jednocześnie lepsze społeczeństwo.

Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą, jaką ludzie sukcesu przejmują od swoich mentorów, którymi najczęściej są właśnie rodzice.

Poradnik, który trzymasz w rękach, pokazuje, jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji
i pokonywania trudności oraz jak przygotować je do życia pełnego sukcesów, pamiętając jednocześnie o tym, że sukces to nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie, dobroć i szlachetność. Bogate w tę wiedzę dziecko przekaże ją kolejnym pokoleniom, bo na tym właśnie polega cykl sukcesu i budowanie lepszego społeczeństwa.

 

Bogate dzieci to książka, od której nie można się oderwać. Pokazuje rodzicom, jak wychować dziecko, by sukces towarzyszył mu przez całe życie.

Brian Tracy, autor takich bestsellerów, jak: Zjedz tę żabę , Siła pewności siebie czy Nawyki warte miliony.