Wydawnictwo

SIŁA PIĘCIU ZMYSŁÓW. Poczuj więcej i odkryj radość życia.

AUTOR: GRETCHEN RUBIN

TYTUŁ ORYGINALNY: LIFE IN FIVE SENSES: HOW EXPLORING THE SENSES GOT ME OUT OF MY HEAD AND INTO THE WORLD

TŁUMACZENIE: Magda Witkowska

KATEGORIA: literatura faktu

ISBN 978-83-967034-8-4

CENA: 54,90 ZŁ (Z 5% VAT)

STRON:312

PREMIERA: 11/10/2023

Jak w pełni wykorzystać potencjał naszych zmysłów? W jaki sposób słuchać, żeby usłyszeć? Jak patrzeć, żeby faktycznie dostrzegać? „Siła pięciu zmysłów” to wciągająca, wielowymiarowa opowieść, pełna odkryć oraz praktycznych sugestii na temat tego, jak wyostrzyć zmysły i wykorzystać nasze naturalne zdolności, aby mieć pełniejsze i bogatsze życie.

Autorka książki, Gretchen Rubin, udowadnia, że w zgiełku codziennych spraw, nasze zmysły mogą oferować natychmiastowy sposób na poprawę nastroju, uspokojenie, a także na zaangażowanie się w otaczający nas świat. Rubin bada tajemnice pięciu zmysłów i dostrzega w nich drogę do szczęśliwszego, bardziej uważnego życia. Praktykuje zdobytą wiedzę, czerpiąc z nauki, filozofii, literatury i własnych doświadczeń, dzięki czemu odkrywa głęboką moc płynącą z dostrojenia się ze światem.

Autorka „Projektu szczęście” okrzykniętego bestsellerem NYT w najnowszej książce przedstawia drogę do życia pełnego energii, kreatywności, szczęścia i miłości poprzez wykorzystanie SIŁY PIĘCIU ZMYSŁÓW.

”Moje ciało stało się dla mnie azylem. Mogłam do niego raz po raz powracać, gdy szukałam ukojenia dla duszy. ” – fragment książki