Wydawnictwo

Inwestuj w siebie – nowa seria od Kompanii!

Z dumą prezentujemy naszą serie wydawniczą – INWESTUJ W SIEBIE.

Te książki to propozycja dla wszystkich, którzy są ciekawi wiedzy i chcą inwestować w swoje samodoskonalenie. Seria obejmuje wybrane tytuły z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i finansów. Książki zostały wybrane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydanych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Europie Zachodniej. Intencją wydawcy jest aby jako seria tworzyły komplementarny program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

Jako pierwsza w serii pojawi się książka Robina Dreeke’go – „Jak czytać ludzi – radzi agent FBI”. To klucz do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskacie umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autor wie dopisze  bpa jest byłym szefem Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominać, że prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

Premiera 25 marca 2020 r.

Następnymi w serii są: „Nawyki bogatych i biednych” oraz „Powiem Ci jak być bogatym”. Szukajcie w dobrych księgarniach.