Aktualności

Czwarty rok za nami

Minęły cztery lata od powstania “Kompanii”. Za nami szereg wspaniałych projektów i działań tak na polu wydawniczym jak telewizyjnym. Przed nami wielkie – i już realizowane – plany. Jako zespół trzymamy się i idziemy naprzód.

Ostatnie miesiące były tyleż dramatyczne co nieoczywiste dla całego świata. Pandemia i szereg zmian i ograniczeń okazały się w całym dramacie także twórcze. Dały nam szansę na przemyślenia, zmiany i dostosowanie się do nowych warunków. 

Poszliśmy za ciosem i jako wydawnictwo zareagowaliśmy na nowy porządek świata, przygotowując szereg propozycji dla naszych czytelników. W ofercie wydawniczej pojawiły się takie pozycje jak “Nawyki bogatych i biednych”, “Jak przeżyć koniec świata” czy “Jak nie bać się żyć”. Wszystkie od premiery pojawiają się w każdym możliwym formacie (audio, ebook, papier) i na każdej z możliwych platform dystrybucji. Uznaliśmy, że to najlepsza droga, która prowadzi do dalszego rozwoju “Kompanii” i co najważniejsze do satysfakcji czytelników / słuchaczy. Będziemy w tym konsekwentni.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Maciek Starczewski