Wydawnictwo

BĄDŹ NIEZWYKŁY. Pięć cech, które wyróżnią cię na tle innych

BĄDŹ NIEZWYKŁY. Pięć cech, które wyróżnią cię na tle innych

TYTUŁ ORYGINALNY: BE EXCEPTIONAL: MASTER THE FIVE TRAITS THAT SET EXTRAORDINARY PEOPLE APART

TŁUMACZENIE: RAFAŁ MĄCZYŃSKI

STRON:322

ISBN: 978-83-967034-5-3

CENA: 49,90 ZŁ (Z 5% VAT)

PREMIERA: 23/08/2023

 

 

Poznaj pięć zasad, dzięki którym zaczniesz postępować inaczej niż wszyscy: przejmij kontrolę nad własnym życiem, stań się charyzmatyczny i skuteczny w swoich działaniach i wyróżniaj się na tle innych.

Joe Navarro, autor międzynarodowych bestsellerów i były agent FBI, przeprowadzi cię przez tajniki swojej wiedzy zdobytej w trakcie wieloletniej kariery. Dzieląc się zawodowym doświadczeniem związanym z analizą ludzkich zachowań, pokaże ci jak postępować, byś stał się przywódcą na miarę dzisiejszych czasów. „Bądź niezwykły” to przełomowe spojrzenie na rzeczywistość i informacje z pierwszej ręki, które odmienią twoje dotychczasowe życie. Navarro opiera się na pięciu filarach wyjątkowości: samokontroli, obserwacji, komunikacji, działaniu oraz psychicznym komforcie. Skuteczne wykorzystanie każdego z nich sprawi, że wyróżnisz się na tle innych i staniesz się niezwykły.

„Dołącz więc do mojej podróży i odkryj, kim jesteś i kim możesz się stać. Poznaj niezwykły świat, do którego wstęp mają nieliczni – jednostki, których nie wahamy określić mianem honorowych, godnych zaufania, konsekwentnie zmierzających do obranego celu i mężnie znoszących przeciwności losu. Jednym słowem: wyjątkowych.” – fragment książki.