Wydawnictwo

DZIĘKI BOGU JUŻ PONIEDZIAŁEK – poradnik norweskiego miliardera

TYTUŁ ORYGINALNY: ENDELIG MANDAG!

PODTYTUŁ: 10 LEVEREGLER FOR Å ELSKE HVERDAGEN – SELV NÅR DEN BLIR SNUDD PÅ HODET

TŁUMACZENIE: MAŁGORZATA ROST

ISBN: 978-83-963524-8-4

CENA: 44,90 ZŁ

STRON:248

PREMIERA: 22/02/2023

 

 

„Dzięki Bogu już poniedziałek” jest o tym jak zacząć myśleć nieszablonowo oraz jak wyjść poza schematy, w których od lat bezrefleksyjnie tkwimy. Petter Stordalen udowadnia, że najlepsze rozwiązania to te, które wcale nie są oczywiste. To książka na temat pracy u podstaw, która pozwoli Ci zrozumieć kim jesteś i w czym tak naprawdę jesteś najlepszy. Jeśli codziennie budzisz się z przekonaniem, że jeszcze nie pokazałeś światu, co tak naprawdę potrafisz, ale wciąż nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał- koniecznie przeczytaj tę książkę a Twoje życie być może zmieni kierunek o 180 stopni.

Petter A. Stordalen jest norweskim inwestorem, właścicielem sieci hoteli Nordic Choice Hotels, deweloperem, filantropem i biznesmenem. Posiada udziały w firmach z branży nieruchomości, finansów, hotelarskiej, rozrywkowej i gastronomicznej (Choice hotels, Hurtigruten, Stureplansfruppen). Poza „Dzięki Bogu już poniedziałek” napisał jeszcze dwie książki: „I will tell you my secret” (Jeg skal fortelle deg min hemmelighet) oraz „The Apollo Method” (Apollometoden).

„Jeśli masz więc pomysł, nie odkładaj go na później. Jeśli chcesz czegoś spróbować, zrób to. Odważ się. Zrób pierwszy krok. Błędy są po to, żeby się z nich uczyć i zbliżyć się dzięki nim do celu. Nie czekaj, aż coś będzie perfekcyjne. „Lepsze jest wrogiem dobrego” – jak powiedział swego czasu francuski filozof Wolter.” – fragment książki