Wydawnictwo

MOC ZAUFANIA. 5 reguł zwycięstwa według agenta FBI

TYTUŁ: MOC ZAUFANIA. 5 REGUŁ ZWYCIĘSTWA WEDŁUG AGENTA FBI

AUTOR: ROBIN DREEKE, CAMERON STAUTH

TŁUMACZENIE: WŁADYSŁAW BIBROWSKI

PREMIERA POLSKA: 15/07/2022

Budowanie zaufania to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności. Kształtuje charakter, wymaga empatii i chęci bycia pomocnym oraz ambicji, by odnosić większe sukcesy w pracy i w domu. Ważne jest też, by umieć zaufać innym i rozpoznać, komu warto powierzyć nasze najszczersze myśli.

Zaufanie to coś, czego uczymy się przez całe życie. To podstawa relacji międzyludzkich.
W książce „Moc zaufania” autor przedstawia kodeks pięciu prostych zasad, które wdrożone w życie,

ułatwią nam rozwój kariery, budowanie relacji i zapewnią szacunek do samego siebie.

Robin Dreeke – jest byłym agentem i szefem Wydziału Analizy Behawioralnej FBI oraz autorem popularnych książek dotyczących rozumienia i analizy ludzkich zachowań. W Polsce do tej pory ukazały się jego dwa bestsellery : „Jak czytać ludzi radzi agent FBI” oraz „Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI”.

„Zaufanie jest czymś, bez czego ludzie nie mogą żyć, ponieważ jest głęboko zakorzenione w naszej naturze. Zaufanie to matczyny dotyk i ciepło, które jako dziecko czułeś w uśmiechu ojca. To cecha, którą wszyscy pragniemy wzmocnić w naszych dzieciach i przyjaciołach. To było i zawsze będzie poczucie, że jest jakieś wyjście. Wszyscy mamy obawy. Wszyscy chcemy być kochani. A od dziecka wiemy, że jest tylko jedno uczucie, za pomocą którego możemy przezwyciężyć zimne, a czasem nawet nieustanne widmo strachu, i sprawić, by to, na czym zasadza się miłość i rozum, powróciło: zaufanie.” – fragment książki