Wydawnictwo

MYŚL JAŚNIEJ

DARIUS FOROUX

MYŚL JAŚNIEJ! ZMIEŃ MYŚLENIE, A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

TYTUŁ ORYGINALNY: THINK STRAIGHT. CHANGE YOUR THOUGHTS, CHANGE YOUR LIFE

TŁUMACZENIE: DIANA WIERZBICKA

CENA: 39,90 (Z 5% VAT)

STRON: 136 / PREMIERA: 15/05/2024

Czujesz, że Twój umysł jest labiryntem, z którego nie możesz uciec? Spędzasz niezliczone godziny martwiąc się o przyszłość, rozpamiętując przeszłość i bez końca analizując każdy element swojego życia? Ten labirynt jest pełen zmartwień i stresów, krążących bez końca wokół tych samych starych wzorców. Nie musi tak być! Istnieje sposób na wyjście z tej pułapki! Jaśniejsze myślenie może wskazać ci drogę.

Dzięki prostym, ale skutecznym technikom możesz uwolnić się z labiryntu swoich myśli i zacząć żyć pełnią życia. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z lękiem, stresem, czy po prostu ogólnym poczuciem niepokoju, ta książka pokazuje narzędzia potrzebne do pokonania przeszkód i uwolnienia pełnego potencjału. Masz możliwość decydowania o tym, co myślisz. Możesz też nie myśleć. Umysł jest najpotężniejszym narzędziem na ziemi.

“Trzeba tylko być świadomym swoich myśli, zauważać, jak płyną. Nie należy przy tym się za nie winić ani zadawać sobie pytania, po co one są. Nikt tego nie wie. Lepiej po prostu zdawać sobie z nich sprawę i podjąć decyzję, które ignorować, a które traktować jako ważne.” – fragment książki

Fragment audiobooka