Wydawnictwo

TEGO NIE KUPISZ ZA PIENIĄDZE

ROBIN SHARMA

TEGO NIE KUPISZ ZA PIENIĄDZE. 8 nawyków, które wzbogacą twoje życie

TYTUŁ ORYGINALNY: THE WEALTH MONEY CAN’T BUY

TŁUMACZENIE: MAGDA WITKOWSKA

 

CENA: 54,90 (Z 5% VAT)

STRON: 422

PREMIERA: 10/04/2024

Prawdziwe bogactwo to znacznie więcej niż gotówka w banku, drogie samochody w garażu i luksusowe wakacje w dalekich krajach. Zbyt wielu materialnie bogatych ludzi jest zaskakująco biednych, jeśli chodzi o rzeczy, które naprawdę mają znaczenie.

W najnowszej książce Robina Sharmy „Tego nie kupisz za pieniądze”, w krótkich esejach, poznajemy ścieżkę i życiową filozofię jednego z najważniejszych współczesnych ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego. Te krótkie opowieści z życia Sharmy są forma lekcji, z których możemy wyciągnąć prostą mądrość – prawdziwym bogactwem nie są pieniądze.

Napisałem tę książkę między innymi pod wpływem świadomości, że – w skali całego globu – bardzo wielu ludzi cierpi. Źródłem tego cierpienia jest w ich przypadku przekonanie bądź poczucie, że wciąż im czegoś brakuje. Pieniędzy. Dóbr materialnych. Lajków, obserwujących, popularności w sieci. To wszystko wywołuje poczucie, które w swojej praktyce mentoringowej nazywam Dolegliwym Poczuciem Niezasługiwania. Tak wielu ludziom się wydaje, że aby się liczyć, muszą odnieść sukces, albo że ich życie nic nie znaczy w porównaniu z istnieniem tych, których świat nam przedstawia jako wielkich i wybitnych” – fragment książki.

Fragment audiobooka