Wydawnictwo

Moc premier w 2021!

W tym roku będziemy Was zaskakiwać… cyklicznie. W każdym miesiącu zaplanowaliśmy premierę nowej książki. Każda będzie inna, wyjątkowa. Z każdej będziecie mogli się nauczyć się czegoś nowego. Każdą też będziecie mogli przeczytać nie tylko w formie papierowej, ale też na wszystkich możliwych czytnikach i wysłuchać w formie audio.

Zaczęliśmy w styczniu od bestsellera „Czy to normalne. Seks, związki i statystyka”. Książka (top Amazona i New York Timesa) to znakomite kompendium wiedzy o współczesnych związkach. Badacze zapytali ponad 100 000 osób na całym świecie o najbardziej intymne szczegóły ich związku. Od ilości stosunków na początku i po 10 latach relacji, przez zdrady, fantazje o innych, poczucie bliskości z partnerem, po chęć zmiany partnera. Do tego autorzy dali praktyczne sposoby na przezwyciężenie nudy i stagnacji w związku, polepszenie i zacieśnienie relacji. W ten sposób inaugurujemy nową serię wydawniczą poświęconą związkom – MY.

W lutym kontynuujemy bestsellerową serię „Inwestuj w siebie” i idziemy za listą top New York Timesa. „Na zdrowy rozum. Dlaczego podejmujemy nieracjonalne decyzje” to książka dla każdego. Autorzy tłumaczą w niej dlaczego i kiedy nasz mózg działa wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Marzec to powrót znanego Wam Robina Dreekego (autor bestsellera 2020 – „Jak czytać ludzi radzi agent FBI”) i kolejna wyjątkowa propozycja – „Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI”. To niemal podręcznik dla tych, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem. Dreeke podpowiada jak budować trwałe i mniej trwałe więzi z ludźmi. 10 skutecznych sposobów sprawdzonych przez eksperta – byłego szefa Programu Analizy Behawioralnej FBI.

Zapewniamy, ze każdy kolejny miesiąc przyniesie nową, pasjonującą lekturę, z której wyniesiecie wartościowe rady dla siebie i swoich bliskich. Zaglądajcie do nas i bądźcie lepszymi ludźmi!